Tekst alternatywny Tekst alternatywny Tekst alternatywny

kolumny Sapphire 31

Szanowni Państwo z przyjemnością prezentujemy kolumnę głośnikową Sapphire 31.

Przy opracowaniu następcy zestawu głośnikowego Sapphire 30 połączyliśmy klasyczne dla tej linii wzornictwo oraz nowe rozwiązania techniczne, jednak patrząc na ilość dokonanych zmian można mówić raczej o całkowicie nowym projekcie nawiązującym do poprzednika jedynie formą.

Zaczynając od obudowy została ona wyposażona w dodatkowe usztywnienia, zoptymalizowane do pracy z nowym zestawem głośników. Gwiazdą opracowanej konstrukcji jest znany z wielu High-Endowych zestawów 1 calowy tekstylny przetwornik norweskiego Seasa - mogą się tutaj Państwo spodziewać rasowego, przejrzystego i dźwięcznego brzmienia górnych rejestrów. Natomiast w roli głośnika średniotonowego i średnioniskotonowego pracują przetworniki produkcji niemieckiego Visatona.
Użyte głośniki celulozowe zapewniają jednorodność brzmienia, która w duecie z jedwabną kopułką wydobywa wszelkie niuanse nagrań, ale też siłę wokali, instrumentów a wszystko to osadzone w konkretnej przestrzeni.
Zestaw Sapphire 31 został zaprojektowany w taki sposób by móc współpracować z szeroką gamą elektroniki, poprzednik Sapphire 30 był pod tym względem nieco kapryśny, preferując urządzenia z wyższych półek cenowych. Aktualnie zestaw świetnie zabrzmi z elektroniką budżetową, jednocześnie pokaże klasę z bardziej wyrafinowanymi urządzeniami.

Kolumny podłogowe Sapphire 31 oferują dźwięk pełniejszy, bogatszy oraz spójniejszy od swojego poprzednika, przy zachowaniu dynamiki i witalności Sapphire 30.

Kolumny dedykowane są pomieszczeniom 20 - 42 m2 w których odnajdą się optymalnie.

Zapraszamy na prezentację naszych kolumn do salonu firmowego oraz sieci autoryzowanych dealerów.

Tekst alternatywny     

Poniżej przedstawiamy specygikację techniczną zestawu głośnikowego Sapphire 31 marki Pylon Audio

Impedancja8 Ω
Pasmo przenoszenia32Hz-20Hz
Moc nominalna140 W
Moc maksymalna200 W
Efektywność88dB
Wymiary [W x H x D]240 x 1000 x 300 mm
Waga23,5 kg / sztuka
Głośnik niskotonowyPylon Audio PSW 20-120.8
Głośnik średniotonowyPylon Audio PSW 13-80.8
Głośnik wysokotonowyPylon Audio PST T-120.6 (Seas 27TDC)
Obudowa typu basrefleks
Gwarancja3 lata + 1 rok (rejestracja produktu)
Mufy pod kolceTak
Dostępne kolory: Czarny, orzech, wenge, dąb mleczny, biały HG, czarny HG.
Okleina naturalna: wenge, czarny, orzech, czereśnia.
Realizujemy zamówienia indywidualne: kolory z palety RAL.

Sapphire 31 jako "WYBÓR REDAKCJI" StereoLife!"(...)Sapphire 31 to po prostu fajne, koncertowe brzmienie w zgrabnym opakowaniu. Są to jedne z niewielu kolumn w cenie do 5000 zł za parę, które spokojnie można zestawić nawet ze znacznie droższą elektroniką, co bardzo dobrze świadczy o klasie samej konstrukcji i stwarza warunki do ulepszania systemu w przyszłości.(...)" - czytaj
W imieniu całego zespołu Pylon Audio serdecznie dziękujemy za czas, który poświeciliście Państwo testując kolumny Sapphire 31 oraz za okazaną możliwość prezentacji zestawu na łamach Państwa portalu.

Zdjęcia zestawu Sapphire 31


  • wybarwienie orzech:
  • wybarwienie wenge:
  • wybarwienie czarne:
  • wybarwienie dąb mleczny: