Tekst alternatywny Tekst alternatywny Tekst alternatywny

Kolumny Pearl Sat

Zestaw głośnikowy Pearl Sat został stworzony, z myślą o pracy w charakterze głośników efektowych w zestawie Kina Domowego. Identyczny jak w modelu podłogowym głośnik wysokotonowy, wraz ze zwrotnicą zoptymalizowaną pod kątem zgrania fazowego z pozostałymi zestawami serii Pearl, zapewnia pełną synergię kompletnego zestawu kina domowego.

Głośnik niskotonowy ze sztywną membraną z włókna szklanego, ma dodatkową wentylację pod dolnym zawieszeniem, redukującą zjawisko kompresji przy większych poziomach głośności. Rozmieszczenie głośników jest zoptymalizowane pod kątem maksymalnego zbliżenia centr akustycznych, natomiast bardzo kompaktowa obudowa, zapewnia dużą sztywność i jednocześnie ułatwia instalację zestawów w pomieszczeniu odsłuchowym.

Peral Sat poza zastosowaniem w systemach wielokanałowych, świetnie sprawdza się również w roli głośników multimedialnych, czy w mini systemach stereo. Brzmienie zestawów jest żywe, naturalne i angażujące, zdecydowanie nawiązuje swoim charakterem do podłogowych zestawów Pearl, choć oczywiście w mniejszej skali.

Tekst alternatywny      Tekst alternatywny

Poniżej przedstawiamy specygikację techniczną zestawu głośnikowego Pearl Sat marki Pylon Audio

Impedancja8 Ω
Pasmo przenoszenia60 - 23 000 Hz
Efektywność85dB
Wymiary [W x H x D]155 x 270 x 160 mm
Waga3,5 kg / sztuka
Głośnik niskotonowyGDN 11/30 8 Ohm
Głośnik wysokotonowyGDWK 10/80/26 8 Ohm
Gwarancja36 miesięcy
Dostępne kolory: Wybarwienie: czarny, orzech, wenge
Wybarwienie specjalne: biały oraz czarny wysoki połysk

Zdjęcia zestawu Pearl Sat

    wybarwienie wenge:
    wybarwienie biały połysk: