Tekst alternatywny Tekst alternatywny

Ruby 20 Loudspeaker.

Ruby 20 - dwudrożne, wolnostojące kolumny, kładące nacisk na naturalność i plastyczność brzmienia. Zestaw głośnikowy zapewnia pełen wgląd w nagranie, oraz znaną z innych modeli linii barwę i przejrzystość, zachowując świetną prezentację wokali wraz z odpowiednim podparciem najniższych rejestrów.

Konstrukcja oparta jest o zmodyfikowany przetwornik niskośredniotonowy PSW 17.8 EXA, w którym zastosowaliśmy membranę z materiału Endumax. Tworzywo to dzięki swoim właściwościom posiada bardzo dobry balans pomiędzy tłumieniem wewnętrznym a sztywnością, zachowując mniejszą masę niż podobne membrany z papieru czy włókna szklanego. Górę pasma powierzyliśmy jedwabnej kopułce wysokotonowej, zapewniającej detaliczność i rozdzielczość, idealnie wpasowującej się w charakter brzmienia głośnika niskośredniotonowego.

Zwarte i solidne obudowy wykonane z grubych płyt MDF pokrytych naturalnym fornirem, zapewniają odpowiednią sztywność konstrukcji oraz zapobiegają powstawaniu wszelkich rezonansów i podbarwień. Szczelinowy tunel bas-refleks umieszczony na froncie niweluje wpływ odległości od tylnej ściany na reprodukcje basu i ułatwia ustawienie w mniejszych pomieszczeniach.

Kolumny Ruby 20 dedykowane są pomieszczeniom 15-25 m2.

Please find below the technical specification of the Pylon Audio Ruby 20 Loudspeakers Set:

Impedance 8 Ohm
Bandwidth 37Hz - 20Hz
Nominal power 60W
Maximum power 100W
Efficiency 87dB
Dimensions [W x H x D]900x250x192 mm
Weight 14 kg / piece
WooferPylon Audio PSW 17.8 EXA
Tweeter Pylon Audio PST-120.6
Speaker grille Yes
Spikes + stand Yes
Warranty4 years
Available colours: - Natural veneer OAK, ennobled with the oil-wax - 11 decors.
- Natural veneer OAK, colourless lacquer: wenge, black, walnut, cherry, natural.
Photographs of the Ruby 20 set.


    natural veneer OAK, ennobled with the oil-wax - CHOCOLATE:

    • Oil-wax colours: